Katalog POS

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem POS.

Pobierz Katalog

Katalog AGD

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem AGD.

Pobierz Katalog

Sezon grillowy przed nami, praktyczny pojemnik na kółkach z pokrywą sprawi, że węgiel oraz akcesoria do grilla będą zawsze uporządkowane w jednym miejscu.

Koszyczki Olive pozwolą zaprowadzić porządek w kuchni, łazience czy też biurze. Koszyczek umożliwi posegregowanie drobiazgów a także będzie się dobrze prezentował na blacie.

Tym razem mamy nowość w artykułach POS. Klamra uniwersalna, która pozwoli wyeksponować cenę na koszu z produktami.

Wraz z Nowym Rokiem do Naszej oferty dołączył praktyczny i przydatny w każdej kuchni pojemnik na przyprawy, który pozwoli posegregować przyprawy zalegające w szufladach. Dzięki niemu w szybki sposób odnajdziemy to co nam potrzebne.

Tym razem do naszej oferty dołączył pojemnik wielofunkcyjny. Sprawdzi się on jako opakowanie na proszek do prania, pudełko do karmy dla zwierząt, a także pozwoli przechować rożne drobiazgi. Dostępny w wersji z etykietą IML lub bez.

Przedstawiamy Państwu - Kosz do bielizny na kółkach. Produkt, który ostatnio do naszej oferty jest bardzo pojemny i łatwo go przestawić. Na pewno znajdzie swoje miejsce w każdym gospodarstwie domowym.

Niedawno do oferowanych przez nas produktów dołączył Taboret z etykietą IML. Bardzo lekki i wygodny. Z pewnością przyda się podczas wakacyjnego wyjazdu czy rodzinnych imprez plenerowych.

Absolutna nowość. W naszej ofercie pojawiły się stylowe kosze na śmieci. Bardzo praktyczne w każdym domu czy biurze.

Bądź EKO z KonPlast !!! - Produkt "ECO Swing" dostępny także w specjalnej wersji kolorystycznej do segregacji odpadów.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowość:  Kosz 55 l na kółkach, który pomieści nawet większe zakupy.

Przedstawiamy Państwu nowość:  Miskę 12 litrów. Bardzo praktyczną i pojemną, która znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.